Glide4you silikonový lubrikant 100ml Zobrazit v plné velikosti

Glide4you silikonový lubrikant 100ml

Lubrikační gel Glide4You je nepsanou jedničkou mezi silikonovými gely díky poměru ceny a kvality, kterou za ní dostanete. Je vhodný na zvlhčení intimních partií, k vaginálnímu i análnímu použití i třeba na masáže. Je kompatibilní se všemi druhy kondomů.

Chemické složení tohoto gelu zabezpečuje neutrální pH, nemá žádnou vůni, je jemný a šetrný k pokožce, na které nezanechává žádné stopy. Snadno omývatelný vodou a mýdlem. Lubrikační gel Glide 4 You splňuje podmínky lékařské certifikace. Stačí kapka tohoto perfektního pomocníka a vše jde hladce…

Výrobce: německá společnost Megasol

 

Více informací

220,00 Kč

Upozornění: V případě použití erotických pomůcek je vhodný pouze pro erotické pomůcky z tvrdých materiálů a latexu. Nepoužívejte s pomůckami z měkčených materiálů - např. měkčené PVC, termoplastická guma (TPR), termoplastický elastomer (TPE), TPE silikon, 100% silikon a pod.  z důvodu možného uvolnění chemických změkčovadel z pomůcky a následnému vstřebání nebezpečných látek přes sliznici pohlavních orgánů - delší používání by moho vést i k poškození zdraví! V případě měkčených erotických pomůcek používejte vždy jen lubrikační gely na bázi vody!